Plakalı Eşanjör Conta Tamir BakımWEB SAYFAMIZA HOŞGELDİNİZ

Aryum 2003 yılında, Arkan Şirketler Grubu bünyesinde, plakalı eşanjör yedek parçası, gemi inşa ekipmanı ve kimyasal malzemeler konusunda satış, servis ve yedek parça hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Grup firmalarından olan Gea Ecoflex Plakalı ısı eşanjörleri Türkiye Tek Yetkili Distribütörü Arasta' nın bakım ve yedek parça konularında ihtiyacı olan hizmetlerii sağlamakla işe başlamış ve daha sonra müşteri pörtföyünü genişletip, profosyenel organizasyonu ile tüm Türkiye ve komşu ülkelerde eşanjör bakımı ve yedek parca servisi konusunda uzmanlaşmıştır.

Dört kişilik tecrübeli servis ekibi ve iki kişilik yedek parça satış mühendisi ile enerji, denizcilik, inşaat, gıda, şeker, kağıt, kimya ve ağır endüstri pazarlarına hizmet sunmaktadır.


Plakalı Eşanjör Contası
GARANTİLİ PLAKALI EŞANJÖR CONTASI TEMİNİ
Her Marka Plakalı Eşanjör için sağladığımız contalar, Avrupa'da yerleşik ve Plakalı Eşanjör üreticilerine conta tedarik eden güncel kalite stadndartlarına sahip firmalarca üretilmektedir.
PLAKALI EŞANJÖR BAKIM HİZMETLERİ

Planlı ve plansız bakım anlaşmaları ile müşterilerimize en sağlıklı ve hızlı hizmeti ulaştırmaktayız.
Plakalı Eşanjör Bakımı
Kiralık Plakalı Eşanjör
PLAKALI EŞANJÖR KİRALAMA HİZMETLERİ

İhtiyaç duyan müşterilerimize planlı yada plansız bakım sürecinde kiralık plakalı eşanjör üniteleri sağlamakta ve müşterilerimizin problemlerini çözmekteyiz.
PLAKALI EŞANJÖR TEST HİZMETLERİ

Planlı ve plansız bakım anlaşmaları ile müşterilerimize en sağlıklı ve hızlı hizmeti ulaştırmaktayız.
Plakalı Eşanjör Testleri